Pentagram - Dr.Alter

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

Pentagram

Diagnostika

Pentagram


Pentagram je pre celostnú medicínu základom vzťahov medzi orgánmi a tkanivami. Všetky orgány v tele človeka sú navzájom energeticky prepojené a teda sa ovplyvňujú. Vzťah orgánov a ich vzájomné pôsobenie vyjadruje pentagram, v ktorom sú orgány rozdelené do piatich základných skupín. V každej skupine je jeden materský orgán (srdce, slezina, pľúca, obličky a pečeň) a k nemu prislúchajúci dcérsky orgán (tenké črevo, žalúdok, hrubé črevo, močový mechúr, žlčník). Okrem toho do každej skupiny patria ďalšie orgány a tkanivá.

Program prehľadne zobrazuje vzťahy medzi základnými (materskými) orgánmi a k nim prislúchajúcimi orgánmi. Vyhľadanie príslušnosti orgánu/tkaniva k materskému orgánu je veľmi jednoduché. Táto príslušnosť je zobrazovaná aj v zozname orgánov. Pre každý materský orgán v pentagrame zobrazuje program prislúchajúci prvok, emócie, zmysly, chute, farbu a obdobie.


Program urobí aj analýzu - "osobný pentagram" na základe percentuálneho podielu symptómov signalizujúcich záťaž materských a im podriadených orgánov


 
 
Hľadať
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky