Strava - Dr.Alter

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

Strava

Terapia

Strava


Ďalšou veľmi dôležitou súčasťou terapie je požadovaná zmena stravy. Darmo bude chorý užívať preparáty na detoxikáciu a regeneráciu, keď bude nesprávnymi stravovacími návykmi neustále dopĺňať organizmus tažko stráviteľnými potravinami a množstvom chemikálií.

K diagnózam, symptómom a orgánom je uvedené, ktoré potraviny sú prospešné a ktoré je naopak potrebné z jedálneho lístka vylúčiť alebo ich konzumáciu obmedziť. Program tiež odporučí doplnenie minerálov a vitamínov aj s ich prírodnými zdrojmi.

Zeleninové a ovocné šťavy

Od verzie 3 je do odporúčaní k strave doplnená aj terapia čerstvými zeleninovými a ovocnými šťavami. K vyše 100 najbežnejším diagnózam a symptómom sú uvedené recepty na prípravu štiav, ktoré doplnia do organizmu potrebné látky a významne podporia liečbu. To, či sa recepty na prípravu štiav v texte odporúčania k terapii objavia je samozrejme terapeutom nastaviteľné.

Odporúčania k strave podľa krvných skupín alebo konštitučných typov podľa TČM
Program umožňuje odporučiť klientovi stravovanie podľa krvnej skupiny alebo podľa konštitučného typu zodpovedajúceho tradičnej čínskej medicíne. Výsledky aplikovania týchto odporúčaní sú viac než uspokojivé.


 
 
Hľadať
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky