Dr.Alter
... buďte úspešnejší na ceste pomoci iným
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Objednávka

Záväzná objednávka programu Dr.Alter

Vyplňte prosím objednávkový formulár. Zadané údaje budú uvedené na faktúre.

V prípade, že objednávate program ako súkromná osoba, názov firmy, IČO, DIČ/IČ DPH nevypĺňajte.

Vysvetlivky:

EAV programový modul - program Dr.Alter podporuje evidenciu merania pomocou prístrojov SALVIA alebo SUPERTRONIC. Ak chcete túto možnosť využívať, vyberte príslušný modul. Ak k diagnostite EAV meranie nevyužívate, vyberte voľbu "Bez EAV modulu"

IRIS programový modul - od verzie 3 je možné využívať aj IRIS diagnostiku - diagnostiku z dúhovky. Pokiaľ máte o tento modul záujem, vyberte voľbu "IRIS modul pre diagnostiku z očnej dúhovky"

Jazyk - program Dr.Alter umožňuje čiastočný preklad do češtiny. Zákazníkom z Českej republiky môžeme dodať inštalačné CD s už urobeným čiastočným prekladom do češtiny. Ak si vyberiete slovenský jazyk, čiastočný preklad do češtiny si môžete kedykoľvek urobiť sami.

Licencia
- v HW kľúči je nahraté meno alebo názov firmy, ktoré údávajú, kto je vlastníkom licencie. Tento údaj sa vypisuje na obrazovke a tlačí sa na každý tlačový výstup z programu. Vyberte buď svoje meno alebo názov frmy.  Dĺžka je maximálne 31 znakov, nepoužívajte špeciálne znaky ako &,@,...

Poznámka - miesto pre prípadné upresnenie objednávky

Poštovné

Poštovné za dodanie programu dobierkou alebo doporučenou zásielkou po platbe predom sa v Slovenskej republike
NEPLATÍ. Dodanie do Českej republiky doporučenou zásielkou po platbe predom je tiež ZDARMA. Do ČR na dobierku program NEDODÁVAME, nakoľko Slovenská pošta neumožňuje poslať listovú zásielku do ČR na dobierku.

Upozornenie !
Toto nie je internetový obchod. Nákup na tomto portáli sa neriadi zákonmi o internetovom obchode. Vzhľadom k povahe predávaného tovaru, kde sa nepredáva len program, ale aj informácie v ňom obsiahnuté, nie je možné program predávajúcemu vrátiť. Odoslaním objednávky potvrdzujete, že ste sa s obsahom a možnosťami programu dostatočne oboznámili a že súhlasíte s tým, že za dodaný tovar zaplatíte.


Tip
Tip

TipTip

Tip

Tip

Tip

Tip

Tip

TipIPN data
Buzulucká 3
960 01 Zvolen, Slovensko
tel.: +421 905 263584
email: info @ DrAlter.sk
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky