Dr.Alter
... buďte úspešnejší na ceste pomoci iným
Prejsť na obsah


EXISTENCIA ČASU


Milí čitatelia, mrzí ma to, ale úvahu som musel z webu stiahnuť.

Pán Tomáš Pfeiffer, ktorý sa označuje za jediného povereného nasledovníka Jozefa Zezulku, ma prostredníctvom svojej právničky obvilnil z plagiátorstva, hoci som jasne proklamoval, že hlavným zdrojom informácií je dielo BYTÍ – životní filozofie od autora Jozefa Zezulku a v úvahe bol aj odkaz na jeho verejne dostupnú online verziu. Nútili ma vložiť do textu odkazy na presné strany knihy, hoci v úvahe som nepoužil ani jediný citát a nárokovali si copyright na neuveriteľné veci.

Spomínané dielo je úžasnými informáciami naplnená kniha. Jeho online verziu nájdete tu.
Ostatné knihy nájdete napr. v online kníhkupectve Martinus

Úvahu som napísal hlavne preto, lebo som chcel poznať odpovede na otázky o čase. Keď som ich položil pánovi Pfiefferovi na prednáske prostredníctvom jeho web portálu, zosmiešnil ma, ale odpovede som sa nedočkal. Opýtal som sa ešte raz, jeho odpoveďou však bol odkaz na kvantovú mechaniku. Chcel som mu preto objasniť, ako rozmýšlam, aby mi mohol odpovedať. Namiesto odpovede na mna poštval svoju právničku.

Nenechajte sa znechutiť pánom Pfeifferom, len zablúdil v temnote svojho ega. To, čo priniesol pán Zezulka, naozaj stojí za preštudovanie.

Peter Nemec     
Návrat na obsah